Sapık öğretmen: 12 yaşındaki öğrencisinden hamile olduğunu öne sürdü

ABD’nin Tennessee eyaletinde bir kadın öğretmen, 12 yaşındaki öğrencisine cinsel taciz suçlamasıyla evine düzenlenen polis baskınında gözaltına alındı.

38 yaşındaki öğretmen Alissa McCommon’ın cinsel saldırıda bulunduğu erkek öğrencisini, “yaşananları açıklarsa buna pişman olacağını” söyleyerek tehdit ettiği ortaya çıktı. McCommon’ın çocuğa kendisinden hamile olduğunu ve bebeği doğuracağını söylediği de belirtildi.

Sapık öğretmen geçen ay da gözaltına alınmış, kurbanıyla iletişim kurması yasaklanmıştı.

İki çocuk annesi kadının yine de çocuğu arayıp hamile olduğunu söylediğini kanıtlayan ses kayıtları mahkemede dinletildi.

Sapık öğretmenin 2021’de o dönem 12 yaşında olan çocuğu evine çağırıp cinsel saldırıda bulunduğu haberi ABD’de büyük ses getirdi. Öğretmenin başka öğrencilerle de uygunsuz şekillerde iletişim kurduğu belirlendi.

ABD basını, kadının öğrencilerine çıplak fotoğraflarını gönderip onlarla cinsel ilişki kurmak istediğini söylediğini aktardı.

Yetkililer, McCommon’ın gerçekten hamile olup olmadığı konusunda açıklama yapmadı. Kefalet hakkı kaldırılan kadın tecavüz suçlamasına ek olarak taciz ve ısrarlı takipten de yargılanacak.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x